BAZA SLOVENSKIH FILMOV
06. Julij 2022

Portal BSF (Baza slovenskih filmov) nudi e-dostop  do arhiva slovenske filmske produkcije in filmske produkcije, pri kateri so sodelovali slovenski filmski ustvarjalci. Na voljo je nabor filmskih klasik, animiranih filmov, dokumentarnih in kratkih filmov in avdiovizualna dela za ljubitelje alternativne in eksperimentalne produkcije. Zbirka je dostopna vsem članom Univerzitetne knjižnice Maribor ob uporabi različnih naprav in omogoča spletni ogled vsebin. Izposoja neposredno iz kataloga Cobiss+  ni možna; uporabnik si mora na portalu BSF kreirati osebni profil in ga povezati z Univerzitetno knjižnico Maribor na osnovi številke izkaznice in gesla za Mojo knjižnico. Več informacij, vključno z Navodili za registracijo in izposojo najdete na spletni strani portala, hkrati s splošnimi, tehničnimi in drugimi pogoji za dostop do vsebin.